BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie gyvenimą…

Mano socialinė padėtis – vieniša. Šeimyninė padėtis netekėjusi. Man trisdešimt metų.
Kodėl aš tai rašau? todėl kad noriu padiskutuoti.
Žmonės kuriems „rūpi“ mano šeimyninė gerovė, rūpinasi bent jau žodžiais mano antrosios puselės radimo ar neradimo kalusimais.
Ir diskusijose baigiasi tuo, kad sako „na tai kas, kad vedęs. Vedęs tai nemiręs“ ir panašiai.
Bet palaukit, yra to žmogaus šeima. Ir pašalinio žmogaus įsikišimas tą šeimą neigiamai paveiks, kils barniai, bus skaudus išgyvenimai vaikams. Nes neištikimybė tikrai paveikia šeimą. Tikra ar tariama, ji yra neigiamas šeimos ardytojas. Sakot netikros nebūna. Būna. Dažniausiai nereikia nieko daryti, už mus padaro žmonės, kurie mus kalbomis “suguldo į lovas“, kai realaus fizinio kontakto nebuna. Ir tuomet kyla mintis „Geriau jau bučiau sugriešijusi, ar taip ar tai kalba“.
Į mano abejones apie šeimos skaudinimą, buvo atsakyta, ką aš ir pati suvokiu „O kai tu turėsi vyrą, ar ta kita pagalvos apie tave, tavo šeimą“. Taigi eilinį kartą pasijutau neatitinkanti šiandieninių standartų, faktiškai atsilikusi nuo gyvenimo, ne šimtmečiais, o šviesmečiais.
O kokia nuomonė jūsų?

P.S. Kalbėjausi su ištekėjusia moterimi… Nors ir neištekėjusios taip pat mąsto…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “Apie gyvenimą…”

 1.   Rutka rašo:

  palaikau tavo nuomone šiuo klausimu. šeima yra šeima ir nėra ko jos ardyti. o kad taip kalba ištekėjusi moteris, tai nemanau, jog toks mąstymas priklauso nuo šeimyninės padėties. gal būt ji toleruotų vyro neištikimybę ar pati būtų neištikima, bet ne visi vienodai juk galvojame. aišku, ištikimybė yra tikrai svarbi, bet tai tik vienas iš komponentų, kuris sudaro darnią šeimą.

 2.   atfatf rašo:

  Aš tai sorry net nematau apie ką čia diskutuoti galima. Ant svetimos nelaimės laimingas nebūsi.
  O ta ištekėjus moteris, kuri taip kalba, pati yra k… ir jei nesikruša dar su visais iš eilės, tai bent svajoja. Ir jei vyras pasirodytų neištikimas jai, tai būtų jai geras pasiteisinimas, kodėl ji tokia.
  Beje, čia labai tinka pasakojimas. Klausia psichoterapeuto apie šiuolaikinę visuomenės psichologinę būseną, tas atsako, oi, visiškai blogai, absoliučiai visiems blogai, va, pas mane ateina klientai, tai 100 procentų visiems yra blogai. Senas pasakojimas, bet geras.

 3.   linoreta rašo:

  Neištikimybė skausmingas dalykas ir kas blogiausia kelio atgal nėra. Jausiesi susiteršęs ir amoralus. Mano požiūris toks kaip ir tavo, senamadis. Jeigu yra šeimoje neištikimybė tai jau atleiskit, šeimos nebėra, poros nebėra. Ir kai jie sukandę dantis vis tiek būna kartu tai bereikalingas dalykas. Net dėl vaikų neverta vaidinti ”šeimos”. Vaikams matyti tėvų rietenas daug skaudžiau negu tai, kad jie lyg du draugai išsiskirtų ir pasidalintų atsakomybę.
  Bet kaip visuomet, situacijų gyvenime būna viskokių. Gal yra variantų kai neištikimybė yra pateisinama.

 4.   atfatf rašo:

  Va, linoreta, patvirtina mano pasakojimą apie psichoterapeutus. Su kuo bendrauji, tokią tau nuomonę ir formuoja, kad atseit visi tokie. Nevisi. Bent jau viena dar linoreta yra tokia kaip tu :) Ai, iš vyrų - aš. Tai mūsų jau trys :)

 5.   atfatf rašo:

  Pažiūrėjau, kad Patiko yra 3 ir pamačiau dar Rutką :) Jau 4 vadinas :) Šiaip tai dauguma, t.y. 100 procentų :)

 6.   Gurginis rašo:

  Panašu, kad aš atsilikėlis visiškas, kai pasižiūriu aplink. Bet pirmas žmonos ir šeimos išduot turbūt nesugebėčiau.
  Varlytė tiesiog atsidūrė blogoj situacijoj, kai jau laikas ir visuomenė spaudžia. Turbūt blogai išlaukt tokio laiko, kai įgyjama pakankamai proto visiems svarbiems sprendimams, mes tai darėm kai dar joks protas pas nė pas viena nešvietė. Bet dabar šeima turbūt didžiausia atrama mano gyvenime.
  Aišku, pritariu visiems aukščiau esantiems komentarams.
  Nėra tinkamų vyrų Lietuvoj - važinėt per atostogas po pasaulį ir krist į akį užsieniečiui nemusulmonui bent jau milijonieriui, gražios ir protingos moterys 2 in 1 visam pasauly deficitas. :)

 7.   inas rašo:

  Manau, Varlytė niekur neatsidūrė, be to labai protingai mąsto. Problema yra mūsų tautos mentaliteto: skubėti, lėkti, po to - kentėti, bandyti laimę iš naujo. Ir tai ne tik santuokoje, bet visose srityse. Man patinka vakarų praktika, kur nei tuoktis, nei tekėti, net mokytis nereikia skubėti ( močiutės mokosi aukštosiose). Žmonės ten atsipūtę, ramūs ir vis tiek viską suspėja.
  O tavo amžiaus merginos tik patrauklesnės, protingesnės… Dar pasakysiu dėl vaikų. Kantrybės jiems auginti ir išminties įgyjama taip pat su metais. :)
  Manau, užteks… :)

 8.   jankidudel rašo:

  ech ,ne viena tu jautiesi pasenusi… Gal turėjai kokių gyvenimo aplinkybių, kurie privertė tave taip neva “pasenti” iš vidaus ?

 9.   Varlė Karalienė rašo:

  Sor atsikomentuosiu kita kart, siandien ir taip daug :) prirasiau :)

 10.   Varlė Karalienė rašo:

  Rutka, sutinku istikimybe vie is sudedamuju daliu. Ji reikalinga santykiams tiek pat kiek ir pagarba bei supratimas ir meile.

 11.   vaikinas rašo:

  Nepyk, bet nepagavau “kampo” - tai nejaugi nera laisvu vaikinu, kad Tau apie vedusius reikia galvoti? Gero vyro ir 100 ziezulu (sorry, cia ne apie Tave) is seimos neistrauks ir nesuvilios…

 12.   Varle Karaliene rašo:

  Man apie juos nereikia galvoti. Tiesiog pateikiau kelias nuotrupas is pokalbio.
  Esme ta, kad as neturiu antros puses. O giminaiciai ar siaip pasudo draugai ir pazistami(9turiu omeny abi lytis) klausineja vis na ar dar nieko neturi. Tai ir atsakau, kad pas mane aplinkoj visi vede. Tai ir pradeda patarimus apie sienas stumdomas dalyti.
  O nevedusiu dar kartais pavyksta sutikti, bent jau i darbe klientai nevede uzsuka kartais ir tai paciais reciausiais kartais.
  Tai vat, gal kur klaipedoje ir slaistosi keletas nevedusiu padabnu vaikinu. Bet nepamirsk, kad man nebe 16, tad kitiems esu jau per sena. Giordejau toki issireiskima, kad 35 metu vaikinas susipazino su 30 ir draugams pareiseke, kad ji jam per sena.
  :) Tai vat tokios tokeles.

  O apie viliojima esi teisus. Esme ta, kad as ir ju (tu vedusiu nevilioju ir net minciu neturiu, nes seima man yra sventas reikalas) nevilioju.
  Klausimas bendrai diskusijai:
  ar labai atgrasu, kai mergina pakviestu tik pora karta matyta vaikina (laisva) bent turimais duomenimis i pasimatyma? Na arba kavos? (vaikina buvau sutikusi, tauomet kai kreipiausi del konsultacijos vienu klausimu, faktiskai gali manes net neprisiminti) :)

Rašyk komentarą