BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie prietarus

Labai paglostė širdį mano buvę auklėtiniai. Kurie pakvietė mane į savo paskutinį skambutį.
Kai į juos žiūriu kažkaip keistai matau tuos mažus penkltokėlius. Aš juos teužauginau iki 7 klasės. 7 klasėje juos palikau -išeidama ieškoti laimės. Labai džiaugiuosi, kad nebuvau niekas jų gyvenimuose.
Buvo keista jaunai pacankei, vos 22 sulaukus, auklėti 12-13 metu padykėlius… Pirmosios meilės… Pirmieji susižavėjimai… Pamenu ateina viena garbaus amžiaus mokytoja (jai dabar apie 70 su viršum galėtų būti) ir sako “Varle, tavo Lina su aštuntoku bučiavosi”. O ja…tararai… Galvoju. Na pasikviečiu tą Linutę ir pravedu pokalbį. Nesigiriant pokalbis pavyko, gal todėl, kar tuo kart ir kitais aš kalbėdavausi, kaip su lygiais… O gal ir laikai buvo kitokie… Visgi 6 metai praėjo. Bet manau nei laikai, nei vaikai nebuvo kitokie, paprasčiausiai aš tokia buvau - nebijojau buti jų lygyje :) ir dabar nebijau. Ir ačiū jiems už tai.


Šios gražuolės gėlės atlaikė dvi reanimacijas… Ir išliko, ir žydi, sunkokai KELIAVO iš Upynos į Klaipėdą - su “persėdimais”. Taičiau žydi ir džiugina mane.
Skaičius porinis - bet man laimingas skaičius :)

Bet koks grožis…

Einu šiandien senamiesčiu, gerai, kad jis mažas, o tai nežinia kiek būčiau ėjusi ir netikėtai mane užkalbina, raiškia anglų kalba du inteligentai abiem 60 su kaupu.
Girdžiu klausia kaip nueiti į teatrą. Aš visa pasitikėdama klausiu “Į kokį jums reikia? Muzikinį? Ar dramos?” Jie sako”Į seną…” O aš, kad jau žiosiuosi pasakot ir tik pist, ir nebežinau dviejų žodžių “sankryža” ir “šviesoforas”. Mykiu, mykiu ir atsiminiau, kad rankas turiu ir itin gausiai gestikuliuodama paaiškinau:
Sukryžiuoju rankas ir sakau, kad gatvės kertasi - “do a cross”, tai toje vietoje reikia sukti į kairę ir paėjus bus teatras :)…. Aišku apie “cros” ir visa kitą pasakojau angliškai tik pačioj pradžioj sukau galva, kaip paaiškint be tų nežinomų žodžių “sankryža” ir “šviesoforas”, bet išsisukau :)

P.S. Gavau kvietimą ir į išeistuves… Spėkite ar vyksiu…(Buck’s Fizz - Making your mind up)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “apie prietarus”

  1.   atfatf rašo:

    Bet tai kokia kieta tu - mokytoja :)

  2.   atfatf rašo:

    Hmz, o apie seksualias mokytojas aš ne prie šito įrašo rašiau? :)

Rašyk komentarą