BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2011

Laiškas

2011-01-31

Gal kartais teko gridėti, apie Billi Grem‘o dukters dalyvavimą pokalbių laidoje, kurio pagrindinė tema buvo Rugsėjo 11-osios teroristinis aktas JAV.
Pokalbių laidos vedėja Džein Kleison uždavė klausimą: Kaip Dievas leido tokiai baisybei įvykti?
Anna Grem atsakė labai išsamiai ir blaiviai. Ji pasakė:
Aš tikiu, kad Dievas, lygiai kaip ir mes, sielojasi dėl to, kas įvyko. Tačiau mes patys metai iš metų vijome Dievą lauk iš mūsų mokyklų, iš mūsų valdžios, iš mūsų gyvenimo. Ir aš manau, kad Dievas, pats būdamas džentelmenu, tiesiog atsitraukė. Ar galime mes tikėtis iš Dievo palaiminimo ir apsaugos, jei patys tuo tarpu reikalaujame, kad Jis mus paliktų?
Prisiminkime…
Man atrodo, kad viskas prasidėjo tada, kada Medlin Miureij O‘Chara (neseniai ji buvo nužudyta) pareiškė, kad mokykla ne vieta maldai. Ir mes tarėme: „Gerai”.
Poto kažkas pasakė, kad mokykloje geriau neskaityti Biblijos (Knygos, kurioje mokoma: Nežudyk, Nevok, Mylėk artimą, kaip patį save!). Ir mes tarėme „Gerai”.
Kiek laiko praėjus Dr. Bendžaminas Spokas pasakė, kad mums nedera savo vaikams taikyti fizinės bausmės, kada jie blogai elgiasi, nes tuo mes pakenksime jų mažoms asmenybėms - mes galime pakenkti jų savigarbai (Dr. Spoko sūnus nusižudė). Ir mes atsakėme: „Jis specialistas ir žino, apie ką kalba”. Taigi, ištarėme „Gerai”.
Poto kažkas pasakė, kad mokytojai ir direktoriai neturi teisės bausti mūsų vaikų. O mokyklos administracija kuo griežčiausiai uždraudė savo mokytojams netgi prisiliesti prie nusikaltusių mokinių, nes jai nereikalinga neigiama reklama ir juo labiau ji nenori atsakyti už tai teisme (yra didelis skirtumas tarp bausmės ir tvirkinimo, išpėrimo, žeminimo ar mušimo). Ir mes atsakėme „Gerai.
Po visko kažkas pasakė: „Leiskime mūsų dukterims daryti abortus, jeigu jos šito nori. Joms netgi nereikės to pasakoti savo tėvams”. Ir mes atsakėme „Gerai”.
Tada kažkoks protingas mokyklos tarybos narys pasakė: „Berniukai visada yra berniukai ir visada tuo užsiėminės. Taip kad, duokime mūsų sūnums tiek prezervatyvų, kiek jie nori, kad jie galėtų linksmintis, kaip jiems patinka. O mums neteks pasakoti jų tėvams, kad prezervatyvus jie gavo mokykloje”. Ir mes atsakėme „Gerai”.
Poto kažkas iš mūsų išrinktos aukščiausios valdžios pasake, kad nesvarbu, kas vyksta mūsų asmeniniame gyvenime, jei mes gerai atliekame savo darbą. Ir, sutikdami su tuo, mes pasakėme, kad mums nesvarbu, kas (įskaitant ir prezidentą) kuo užsiima asmeniniame gyvenime, jei mes turime darbus ir ekonomika tvarkoje.
Tada kažkas pasakė: „Spausdinkime žurnalus su nuogomis moterimis ir vadinkime tai sveiku praktiniu išaukštintu moters kūno grožio vertinimu.” Ir mes pasakėme „Gerai”. Tada kaikurie su tokiu aukštu vertinimu žengė toliau ir ėmė publikuoti nuogų vaikų fotografijas, netgi talpindami jas Internete. Ir mes pasakėme: “Gerai, jie turi žodžio laisvę”.
Po visko, pramogų industrija tarė: „Darykime filmus ir teleprogramas, propaguojančias prievartą, šventvagystę, piktžodžiavimą, uždraustą seksą. Įrašykime muziką, skatinančią vartoti narkotikus, skatinančią išprievartavimus, žmogžudystes, savižudybes ir satanizmą”. Ir mes atsakėme: „Tai viso labo pramoga, neigiamo efekto ši muzika neneša, niekas į ją rimtai nežiūri, taip kad, galite tęsti taip ir toliau”.
O dabar mes klausiame savęs, kodėl mūsų vaikai neturi sąžinės, kodėl ji negali atskirti blogo nuo gero, kodėl jie nesusimąsto, žudo nepažįstamus, savo bendraklasius ir patys save. Galbūt, jei mes rimtai ir giliai susimąstysime, tai galėsime tai suprasti. Aš manau, kad čia veikia taisyklė: „Ką pasėsi, tą ir pjausi”.
Vienas jaunas žmogus rašo: „Brangus Dieve, kodėl Tu neišgelbėjai mažos mergaitės, kuri buvo nužudyta savo mokyklos klasėje? Nuoširdžiai tavo, susirūpinęs studentas”. Štai atsakymas: „Brangus susirūpinęs studente, Manęs į mokyklą neįleidžia. Nuošidržiai tavo, Dievas”.
Juokinga, kaip lengva žmonėms atsikratyti Dievo, o poto stebimės, kodėl pasaulis virsta pragaru.
Juokinga, kada mes tikim tuo, ką sako laikraščiai, ir abejojame tuo, ką sako Biblija.
Juokinga, kad visi nori patekti į dangų, tuo tarpu netikėdami, negalvodami, nekalbėdami ir nedarydami nieko iš to, ko moko Biblija.
Juokinga, kada kažkas sako „Aš tikiu Dievu”, bet pats seka paskui šėtoną, tarp kitko, taip pat tikintį Dievu…
Juokinga, kad mums taip lengva teisti, ir taip sunku kai teisia mus kiti.
Juokinga, kai elektroniniu paštu išsiuntinėti juokeliai išplinta šviesos greičiu, tačiau prieš išsiųsdami toliau pranešimą, kuriame kalbama apie Dievą, žmones dukart pagalvoja.
Juokinga, kad viskas nepagarbaus, grubaus, gašlaus ir vulgaraus ramiai sau talpinama Internete, o mokyklose ar darbo vietoje neįmanoma atvira diskusija apie Dievą.
Juokinga, kad galima būti „visomis rankomis už” Kristų sekmadieniais, bet likti nepastebimu krikščionimi visą likusią savaitę.
Jūs dar nesijuokiate???
Juokinga, kad, persiųsdami šį laišką, jūs jį išsiųsite vos keletui žmonių iš savo adresų knygelės, nes jūs nesate įsitikinę, kuo jie tiki, arba ką jie apie jus pagalvos…

P.S.

Laiškas pateiktas be cenzuros.

Tačiau aš jį išsiunčiau visiems elektroninio pašto adresams :)

Rodyk draugams

Pokalbiai…

2011-01-31

Senokas telefoninis pokalbis su mama. Vaikštau po prekybcentrį, plepu, pasakojuosi naujienas… Čia kaip tik po Naujųjų pokalbis vyksta.

Sakau:
- O, „Šventinė silkių filė” kokia atpigusi… Gal kad šventės baigėsi? Gal reik nusipirkt ir po švenčių „šventiškai” pavalgyt.
Mama:
- Tai nusipirk, su galvom. Išsivalysi, bent žinosi ką valgai.
Aš:
- Pala pala, tai anot tavęs, jei užsimanysiu faršo, tai patarsi kiaulę nusipirkt, išsidarinėt ir faršą susimalti… :DDD

Arba šį savaitgalį tetos jubiliejuj sudalyvavau. Iš ten pokalbio nuotrupa.
Tetos vyro brolio Gaudento (vardas pakeistas) žmona:
- Vyteni (vardas pakeistas) tai tu Varlei(tipo man) esi tetėnas, na tetos vyras.
Vytenis:
- Kas? Kas? Vos ne tetervinas…
Tetos vyro brolio Gaudento žmona:
Na kaip dėdės žmona yra dėdienė, taip tu tetos vyras - tetėnas
Vytenio brolis, Gaudentas:
- Majį šunys, būsi kurtinys….
Klegėjom visą vakarą…

Beje Vytenis sakė, jei pavadinsiu jį kuomet tetėnu man net vandens neįpils, o apie kitas vaišes nė kalbos nėra.
Reiks kada giminysčių žodyną kokį pavartyti :D

Ai ir dar. Tipiška situacija. Kaip manote kodėl nekyla Lietuvos ekonomika?
O gi labai paprastai. Vienam dirbančiajam tenka penki jo darbą stebintys žiopliai, kurie negaili replikų ir dar kokie 7 viršininkai ant jo galvos. Tai kur su tokiu požiūriu ką nudirbsi :D
Pavyzdys, apie vieną dirbantį ir 5 žiopsančius, šiandieninis. Kolega man krokodilus tvarko (na tuos su kuriais mašinai dirbtinį kvėpavimą nuo kitos mašinos per akumuliatorius daro), o penkiese į jį dirbantį vėpso ir dar lazdavojasi (nepiktybiškai šaiposi).

Ir pabaigai Vaizdingojo sostinės kraštovaizdžio lopinėlis.

) Vaizdingasis

:) Vaizdingasis

Man kaip provincialei, usnys (čia tos baisios žolės nuotraukoje) nieko vaizdingo :)

O čia šiaip dėl bendro vaizdo:

:D

Rodyk draugams

Saulėdienis…

2011-01-31

Man patinka sekmadieniai angliškai.

Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros bokštas

Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros bokštas

Tai reiškia, man patinka angliškasis jo pavadinimas Sunday (sun - saulė, day - diena). Ne kokia septinta kaip pas mus, o tiesiog saulės diena. Per šių metų kelis savaitgalius pastebėjau, kad saulės dažniausiai būna sekmadieniais. Saulė yra šviesa. Neveltui visų šalių mitologijose saulei yra suteikiamas dievybės vardas, nes saulė - yra šviesa. Net ir katalikiškojoje doktrinoje, Šventojoje Trejybėje yra šviesos šaltinis - Šventoji dvasia.
Ką man reiškia šviesa?
Ji - Viltis?
Ji - Meilė?
Ji - Tikėjimas?
Ji - Išmintis?
Šviesa -man - tikėjimas, viltis ir meilė.
Tai kodėl neeinu sekmadieniais į bažnyčia?
Gal būt, kad ne ten ieškau Dievo. Žinau tik tiek, kad Jis yra pasislėpęs mano širdyje, tačiau aš Jį esu pamiršusi. Tačiau vis tiek gyvenu gyvenimą, taip, kad padaryčiau aplinkinius laimingus. Man labiausiai patinka džiuginti žmones. Matyti džiaugsmą artimųjų akyse yra tiek pat gražu, kiek gėrėtis saulėlydžiu, vandens tėkme.
Stengiuosi gyventi taip, kad manosios laisvės nevaržytų kitų žmonių laisvių ir į jas nesikėsintų.
Mėgstu saulėdienius.

P.S.

)

Čia aš su Pupa, pirmąją mūsų pažinties dieną. Tai buvo saulėdienis :)

Rodyk draugams

Apdovanojimai

2011-01-22

Sėdžiu sau anadien savo kamaraitėj, per wap’a wapinu po Blogas.lt erdve. Užeinu i savo puslapelį ir po naujausiu įrašu randu apdovanojimą. Kurį man suteikė linoreta. Kaip apsidžiaugiau, kad linoreta mane taip įvertino. Nors ji pradejo čonais reikštis dar taip visai nesenai, tačiau būti jos įvertintai, man tolygu gauti Nobelio premiją už mokslinius pasiekimus.

Kai jau pasižadėjau, kad savaitgali parašysiu prisipažinimus apie save, taigi gaunu dar viena apdovanojima, nuo ino. Apsidžiauiau, ne ką mažiau, negu, kad gavusi nuo linoretos. Nes būti pripažintam norisi kiekvienam homo sapiens atstovui. O būti pripažintai tokiu dviejų šaunių žmonių yra be proto faina.

 

Taigi dabar reikia parašyti 7 dalykus apie save:

 

1. Mano vardas yra Sandra ir aš mėgstu daryti puokštes ar tai kompozicijas. 

 

2. Jei pusė  LT moterų, save laikančių gražiomis, fotografuosis kaip nors Olia lia tuštčių stiliumi, tai aš būtinai fotografuosiuosi kuo kvailiau. Kaip puseserės vestuvėse, Rumšiškių muziejuje, passitvėriau šluota ir paprašiau, kad sesė nufotografuotų. Ir negana to tą foto įsidėjau į socialinį tinklapį. 

3. Norite manęs atsikratyti, duokite man įdomią knygą ir aš sau tyliausiai, kaip tie tarakonai iš anekdoto, sėdėsiu kamputyje ir skaitysiu, skaitysiu.

4. Jei yra tikimybė išsiterlioti ar pargriūti patikėkite kad taip nutiks. Juk anądien visą uniformos kišenę išbėgęs tušas iš šratinuko ištepė.

5.Esu iš prigimties smalsi, mane domina viskas. Per tai įgyju daug daugiau veiklos. Tai labiausiai pakenkė mano karjerai :D Bejetai kartais ir praverčia.

6. Aš esu iš tų žmonių kurie nieko lengvai iš gyvenimo negauna. Tam, kad ką nors pasiekčiau arba turiu gauti spyri arba turiu pati užsispirti (kaip metimas rūkyti, ar dabartinio darbo gavimas), nepavyksta atsirasti tinkamoje vietoje tinkamu metu vat šiaipsau. :D Vienu žodžiu mėgstu būti spardoma.

 

7. Labai lengvai susibendrauju su žmonėmis. Man patinka bendrauti. Tačiau labai greitai prie žmonių prisirišu. O tai jau yra blogai.

 

Blogai, nusipelnę Stylish blog vardo:

laikrodininkas,    

linoreta,  

gluosnis,

individas,

inas,

VenusOfAir

laisvaslaikas

foje

falsus

bernadeta

edita,

derva

piestukas.

 

TAISYKLĖS (čiut jų nepamiršau)

:)

- Gavęs apdovanojimą išduoda, iš ko jį gavo
- Parašo 7 dalykus apie save;
- Išrenka tuos, kam perduos titulą;
- Jiems praneša gerą žinią.

 

P.S.

Čia kad neliūdėtumėte:

Moterys gimsta tokiomis:
http://www.youtube.com/watch?v=aYnkfFE6QN4&feature=share

Vyrai gimsta tokiais:
http://www.youtube.com/watch?v=bdkkCiQNGSM&feature=share

Rodyk draugams

2011-01-03

Na ir kas, kad lauke viduržiemis,

Kad pūga, speigai ir šaltis.

Niekada neleiskite širdies gerumo ugniai,

Virsti akmeniu ir šaltį šalti.

Lai širdy negęsta laimė,

Džiaugsmas lai draugiją laiko,

Lai žydės gerumo sodai -

Meilė te gyvybę teikia.

……………………………………..
P.S. Nutariau JUMS parodyt sveikinimą, kurį, beieškodama sveikinimų sukūriau,
prieš kabinant į skelbimų lentą Šaraškino kontoroj :)
Gi mes kiekvieną menesį kabiname sveikinimą į skelbimų lentą - taip pasveikiname kolegas su gimtadieniais :)
P.P.S.
Su tais jau spejusiais senstelti 2011 metais ;)

Rodyk draugams