BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2012

Apie gyvenimą…

2012-04-25

Mano socialinė padėtis – vieniša. Šeimyninė padėtis netekėjusi. Man trisdešimt metų.
Kodėl aš tai rašau? todėl kad noriu padiskutuoti.
Žmonės kuriems „rūpi“ mano šeimyninė gerovė, rūpinasi bent jau žodžiais mano antrosios puselės radimo ar neradimo kalusimais.
Ir diskusijose baigiasi tuo, kad sako „na tai kas, kad vedęs. Vedęs tai nemiręs“ ir panašiai.
Bet palaukit, yra to žmogaus šeima. Ir pašalinio žmogaus įsikišimas tą šeimą neigiamai paveiks, kils barniai, bus skaudus išgyvenimai vaikams. Nes neištikimybė tikrai paveikia šeimą. Tikra ar tariama, ji yra neigiamas šeimos ardytojas. Sakot netikros nebūna. Būna. Dažniausiai nereikia nieko daryti, už mus padaro žmonės, kurie mus kalbomis “suguldo į lovas“, kai realaus fizinio kontakto nebuna. Ir tuomet kyla mintis „Geriau jau bučiau sugriešijusi, ar taip ar tai kalba“.
Į mano abejones apie šeimos skaudinimą, buvo atsakyta, ką aš ir pati suvokiu „O kai tu turėsi vyrą, ar ta kita pagalvos apie tave, tavo šeimą“. Taigi eilinį kartą pasijutau neatitinkanti šiandieninių standartų, faktiškai atsilikusi nuo gyvenimo, ne šimtmečiais, o šviesmečiais.
O kokia nuomonė jūsų?

P.S. Kalbėjausi su ištekėjusia moterimi… Nors ir neištekėjusios taip pat mąsto…

Rodyk draugams

“Darom 201X”

2012-04-21

Mano vaikystės upeliukas - Nemylas

Mano vaikystės upeliukas - Nemylas

Kam lietuviams reikalinga akcija “Darom 201X”, o gi tam, kad visus metus iki kitos akcijos galėtų laisvai ir nevaržomai šiukšlinti. Ir sekančia “Darom 201X” išpirki savo nevališkas kaltes.
Gal kiekvieną dieną gyvenkim, kaip “Darom 201X” akcijos metu: nemėtykim, šiukšlių, o eidami pro numestą šiukšlę ją pakelkim ir padėkim ten kur jos vieta į šiukšlinę.
Daina JUMS mano draugai ir pavieniai lankytojai ;)
Nemylas

Rodyk draugams

Vyskupas Genadijus Linas Vodopjanovas OFM

2012-04-15

Sveiki, šį šeštadienį Kretingoje dalyvavau renginyje, kokiame galbūt nebeteks dalyvauti kadanors ateityje.
Dalyvavau vyskupo konsekracijos apeigose.
“Š. m. vasario 11-ąją popiežius Benediktas XVI Telšių vyskupu augziliaru nominavo Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šventojo Kazimiero provincijos viceministrą br. kun. G. Vodopjanovą, OFM” (citata iš www.ve.lt)
Įspūdis geras. Visuomet galvojau, kad pirmojo įspūdžio sekundės - yra pačios informatyviausios.
Kokią informaciją gavau šį kartą - vyskupas Linas šiltas bendraujantis žmogus, labai giedrų akių. Kai jis šypsosi jos pasislepia mažuose plyšėliuose. Man tai geras ženklas. Nes mano gyvenimo patritis rodo, kad žmogus kuris laimės akimirką užsimerkia (na kaip su vysk. Lino šypsena) jis negali net galvoti ką nors blogo.
Buvo labai graži šventė. Jei ne mūsų tėtis mes su sese, gal net nebūtumėmė sugalvojusios, kad reikia važiuoti :) Jaučiuosi truputi prisilietusi prie istorijos. Naujajį vyskupą nupaparacinau :) tikuosi nieko blogo nepadariau :)

Jo tikrasis vardas yra Genadijus, o Linas yra vienuoliškas vardas. Bernardinuose yra keletas straipsnių. O jei pasirinksite nuorodą kuria įkėliau, tai ten pamatysite jauną vyskupą. Tikras Linukas ten, kur su savo močiute. Padykes vaikas atrodo :)
Vat tokių akių sąvininkas tikrai nedarys gėdos dvasiškių luomui :) Manau net ir dabar sielos gelmėj jis yra toks pat jaunas valiūkas, šelmis :) tačiau kaip jau sakiau jo akys kai šypsosji tėra tik maži plyšeliai. Taip, taip, taip! Net už mano nugaros buvusios vilnietės ar tai kaunietės (nes kalbėjo apie troleibusus) aikčiojo “koks gražus”. Tiesa. Kas teisybė, tas nemelas. Fiziškai patrauklus, jei jau taip suvulgarintų kas. Tačiau, kaip ir sakiau dvasios grožis spindi pas jį akyse :) nesinori jo vadinti eminencija :) norisi vadinti Linu, arba Linuku :) Na jei kada teks kreiptis oficialiai, niekur nedingsiu ir kreipsiuosi Jūsų Eminencija. O neoficialiai - vargu ar sutiksiu kada :)
Jis yra Telšių vyskupo Jono Borutos pagalbininkas :) Hmmm, J. Boruta toks savotiškas biški. Jo velykų sveikinimai, užima laikraščio puslapio plotą :) Manau ir jo kalba šeštadienį (2012-04-14) būtų trukusi apie 30 min. mažiausiai, tačiau kažkas jį nuplojo. Kaip nuplojo - paprastai - tiesiog ovacijos buvo :) manau, jei kažkas nebūtų sugalvoję ploti, būtume vakaro sulaukę :)
Tikrai mane pakylėjo renginys.
Tiesa internautams jau užkliuvo jo pavardė… Bet kai pamatai koks tai žmogus pavardė lieka kokiam 10-am plane.
P.S. Ziezula.blogas.lt anonsas:
kitame įraše - šūstras fotoaparatas su įrodymais.
Gražios jums savaitės :)

Rodyk draugams