BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2012

apie prietarus

2012-05-29

Labai paglostė širdį mano buvę auklėtiniai. Kurie pakvietė mane į savo paskutinį skambutį.
Kai į juos žiūriu kažkaip keistai matau tuos mažus penkltokėlius. Aš juos teužauginau iki 7 klasės. 7 klasėje juos palikau -išeidama ieškoti laimės. Labai džiaugiuosi, kad nebuvau niekas jų gyvenimuose.
Buvo keista jaunai pacankei, vos 22 sulaukus, auklėti 12-13 metu padykėlius… Pirmosios meilės… Pirmieji susižavėjimai… Pamenu ateina viena garbaus amžiaus mokytoja (jai dabar apie 70 su viršum galėtų būti) ir sako “Varle, tavo Lina su aštuntoku bučiavosi”. O ja…tararai… Galvoju. Na pasikviečiu tą Linutę ir pravedu pokalbį. Nesigiriant pokalbis pavyko, gal todėl, kar tuo kart ir kitais aš kalbėdavausi, kaip su lygiais… O gal ir laikai buvo kitokie… Visgi 6 metai praėjo. Bet manau nei laikai, nei vaikai nebuvo kitokie, paprasčiausiai aš tokia buvau - nebijojau buti jų lygyje :) ir dabar nebijau. Ir ačiū jiems už tai.


Šios gražuolės gėlės atlaikė dvi reanimacijas… Ir išliko, ir žydi, sunkokai KELIAVO iš Upynos į Klaipėdą - su “persėdimais”. Taičiau žydi ir džiugina mane.
Skaičius porinis - bet man laimingas skaičius :)

Bet koks grožis…

Einu šiandien senamiesčiu, gerai, kad jis mažas, o tai nežinia kiek būčiau ėjusi ir netikėtai mane užkalbina, raiškia anglų kalba du inteligentai abiem 60 su kaupu.
Girdžiu klausia kaip nueiti į teatrą. Aš visa pasitikėdama klausiu “Į kokį jums reikia? Muzikinį? Ar dramos?” Jie sako”Į seną…” O aš, kad jau žiosiuosi pasakot ir tik pist, ir nebežinau dviejų žodžių “sankryža” ir “šviesoforas”. Mykiu, mykiu ir atsiminiau, kad rankas turiu ir itin gausiai gestikuliuodama paaiškinau:
Sukryžiuoju rankas ir sakau, kad gatvės kertasi - “do a cross”, tai toje vietoje reikia sukti į kairę ir paėjus bus teatras :)…. Aišku apie “cros” ir visa kitą pasakojau angliškai tik pačioj pradžioj sukau galva, kaip paaiškint be tų nežinomų žodžių “sankryža” ir “šviesoforas”, bet išsisukau :)

P.S. Gavau kvietimą ir į išeistuves… Spėkite ar vyksiu…(Buck’s Fizz - Making your mind up)

Rodyk draugams

Savaitgalis - įvykių apžvalga.

2012-05-13

Vakar buvau regbio varžybose. Žaidė Klaipėdos Kuršiai ir Šaulių Šliauliai. Pagal mano supratimą laimėjau Šiauliai. Mūsiškiams nepasisekė. Oras buvo baisus. Bimbalėjau aikštėj.
Tačiau dar labiau žvarbau, kai mačiau pusnuogius vyryus lakstant po aikštę…
Šiandien buvau gimtadienyje :)
Gimtadienį šventė Klaipėdos valstybinis muzikinis tatras. Jam 25. Tai tokį gražų koncertą padovanojo.
Dar ir dabar niūniuoju:
http://www.youtube.com/watch?v=E2XyHfi50yE
Šiandien šią ariją dainavo Dalia Kužmarskytė.
Šiaip buvo nejauku, nes didžioji dalis klausytojų buvo susiiję su teatru, jo remėjai, o čia aš mažytė varlytė panorau su jais pasiklausyti… :)
(http://www.klaipedosmuzikinis.lt/index.php?lang=lt&page=1&id1=1&id2=643&id3=218)
Beje ir aš šią savaitę pabuvau žvaigžde :)

Rodyk draugams

Lietus

2012-05-11

Balose linksmai, padykęs
Žaidė vasaros lietus.
Šoko gartvėj burbulais
Ir sruvo upėm…
Tyliai vaikščiojo per langą,
Keitė spalvą žemei, dangui,
Ir nutiesęs Vaivos juosta,
Bandė dangų jis apjuosti…

Rodyk draugams

nuotrupos

2012-05-02

Šiandien mano pilkoji masė pažėrė keleta sugromuluotų minčių. Noriu pasidalinti:

Vyko kažkos pokalbis apie vieninteles, na toks kur netoli flirto ar kažko panašaus. Nors man kartais atrodo, kad mes šiaip dėl sportinio intereso lakoniškomis frazėmis mėtomės.
Tai gi tarstelėjau, kad “Kiekviena moteris nori vyro gyvenime pagrindinio vaidmens. Už kurį ji būtų įvertinta Oskaru :) ”
Antras minties polekis:
Esate tikriausiai ne vienas matęs prezentaciją apie gyvenimą - traukinį. Tai šiandien klausydama RS “Lietus” pagalvojau, pilni vagonai vienišų žmonių kurie sėdi vieni, o šalia jų tuščia vieta. Ir koks keleivių judėjimas kupė, ar net ėjimas per kėdes… O visi tokie vieniši… Arogantiškis ir įžeidūs, laukiantys atsidavimo iš kito, patys nenorėdami net skatiko - šypsernos padovanoti.

Taigi ryt, būtinai passimkime šypsenas :)

Rodyk draugams

Žadėtasis fotoaparato aprašymas

2012-05-02

Taigi, jau gyriausi, kad turiu super galiu turintį fotoaparatą.
Pradžiai įkeliu foto.
Norint pamatyti visą vaizdą reikia spausti ant nuotraukos.

Pirmoji nuotrauka daryta 2011 metų vasarą (dariau ne aš ir ne mano fotokamera ji daryta).
Antroji - daryta rugsėjo pačioje pabaigoje (darytamano tačiau darbine fotokamera canon cyber-shot)
Na, o trečioji gruodžio mėn (daryta mano ir mano asmenine fotokamera taip pat canon cyber-shot, tik naujesnė nei darbinė).
Yra tik keli galimi bendri bruožai, kurie jungia šias nuotraukas.
Pirmiausia atkreipkite dėmesį į tas dėmes nuotraukose. Pirmojoje tai tiesiog šviesos - saulės atspindys ant sauso vieškeio grunto.
Antroje nuotraukoje balkšva apskritimo dėme, per patį moters centrą.
Na, o trečiają nuotrauką teko negailestingai apkirpti, nes buvo dėmė ant veido.
Tai vat bendrieji bruožai:
1. Nuotraukose - moterys;
2. Panašaus amžiaus -30, 30 ir tuoj bus 30:D
3. Panašus darbo pobūdis - kolegės faktiškai.
4. Šviesos atspindžiai.
O dabar apie fotoaparatus :)
Pirmosiose nuotraukose besilaukiančios moterys, kurių nėštumo būklės paaiškėjo tik po kurio laiko :)
Ir turiu realų pagrindą manyti, kad laukiasi ir trečioji.
Manau laikas parodys apie minties realumą :)
Kas liečia tą mažajį stebuklo laukimą, moterys to neafišuoja ir siekia kuo vėlesnio paaiškėjimo fakto. Saugodamos mažajį šio pasaulio gyventoją apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio, o ypač nuo minties poveikio.
Prieš 8 ar 7 metus man į rankas pateko Aleksandro Žarskaus knyga “Aš iki gimimo”. Tuo metu viena mano bičiulė neteko vaikelio dar įsčiose, dėl auglio ant vikštelės gelbstint jos gyvybę, daktarai atliko opreaciją. Tai jai viena garbaus amžiaus kolegė (tuo metu dirbau mokykloje) davė paskaityti šią knygą. O bičiulė perskaičiusi davė ją man.
Tai kiek pamenu iš tos knygos, vaikai motinoms sapnuojasi. Kartais mamos susapnuola vaikelio lytį, kartais susapnuoja tokį koks būna truputį paaugęs. Kad vaikai yra labai arti mamų. Kad vaikai ateina tik pas tam tikrus tėvus ir tik tuo metu kada turi ateiti. Taip pat , A. Žarskus rašė, kad mamų organizmas bloguoja, ta nėščiųjų intoksikacinė liga, tuomet kai koks nors valgis, kvapas ar dar koks veiksnys netinka pačiam vaikelio organizuiir jo esybei.
Tai va turėdama tokių žinių ir darau prielaidas. Matot antrojoje nuotraukoje esanti mergina, buvo mano pričiupta pateikiant įrodymus, kad laukiasi (įrodymai tokie pilvo apimties pasikeitimai ypač matomi nešiojant kelnes ir jos mieguistumas)… Tačiau ji į tai atsakė lyg pati dar nežinotų, kad laukiasi. Ir po mėnesio kai pamačiau tą dėmę atsiminiau jau minėtą knygą. Ir pasirodo fotokamera neklydo :)

Čia įkeliu knygos aprašymo nuorodą:
http://www.patogupirkti.lt/Dalykine-literatura/Protas-kunas-ir-dvasia/Kitos-knygos/As-iki-gimimo.html

Beje mano mama, kai su ja pasidalinau savo atradimais ir papasakojau iš knygos prisimintas mintis, pasakė, kad kai manęs laukėsi sapnuodavo kad prižiūri gražią mergaitę.
O aš esu du kart sapnavusi, kad nuo manes nubėgas mažas vaikutis. Girdėdavau garsą ir matydavau pėdutes.

Dainos iš mūsų vaikystės ir jaunystės :)

O kokios jūsų patirtys ar požiūriai į tai?
P.S. Moreiai pastojus išsyk pasikeičia akys. Nėštumas gali būti kelių dienų, o jau matosi. Viena kolegė ir kitos akių pasikeitimus pastebėjau labai anksti. Tačiau nesupratau esmės. Na o po kurio laiko esmė pasimtė :)

Rodyk draugams