BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2012

P.S.

2012-06-25

Vis dar galvoju ir šypsausi atsiminusi baidares. Ir šypsausi, šypsausi. Nes pačioj pradžioj buvau ir jaučiausi tokia bejėgė. Nes niekaip nesisekė valdyt tą daiktą. Ir vualia - pavyko. Dažnai man taip nutinka gyvenime. Imesta lyg į vandenį muistausi, irstausi ir galop viskas buna gerai. O šiaip kartais su kolegomis būname išsiblaškę, ypač rytais. Vieną rytą atlėkusi dviračiu pasijungiau lygintuvą ir laukiu laukiu… O jis nekaista. Jis beje toks senovinis tarybinis. Kolegai sakau, “Šakutė kaista, o lygintuvas - ne” . Kolega iš kito kabineto “Rozetė, kalta”. Aš iškėliau teoriją, kad “šakutę” reikia tvarkyti. Kolega buvo atsukęs ir ištyręs kas ten. O ten viskas gerai. Na taip ir palieka. Po valandėlės žiuriu, kad lygintuvas man negalėjo kaist, nes šildytuvą pajungus buvau. Tiesa šildytuvas ir toks prieštvaninis… Juokėmės visi :D O vat vienas kolega, jis truputi bajeristas. Esu kažkada pasakokusi apie jo komplimentus. Jis manęs nesiliauja stebinti. Paskutinis bajeris, kažkokio pokalbio būryje metu (buvau viena moteris ir trys vyrai) žavusis komplimentų meistras skėlė: “Kažin, kaip tu atrodysi pražilusi?..” Aš ką? Aš “Pražilusi aš atrodysiu, kaip pražilusi”. Pasirodo jam ramybės neduoda ir tai ar aš dažau plaukus ar nedažau. Pasirodo, jam sunku patikėti, kad mano plaukų spalva natūrali - ot keistuolis… Rūpinasi, kad darbymetį praleisčiau, kuo mažiau dirbdama… Faina žinoma. Tik bijau kažko, gal priprasti? Labiau bijau įsimylėti… P.S. Tebuvo vienas vienintelis spam’o komentaras ir jį trindama sugebėjau ištrinti 19 normalių komentarų. Be žodžių.

Rodyk draugams

Vasarvydžio sutiktuvės

2012-06-24

Vasara - kelionių metas… Tai aš ir keliauju su rateliu (dviračiu) darban. :)

Ką galiu pasakyti apie Klaipėdos pritaikymą dviratininkams. O gi tai, kad to pritaikymo nėra. Išsiklaipiusios takų pytelės, visokie kelio ženklai, sustatyti, taip, kaip statymo dieną sušvietė saulė. Na, link jūros nevažiavau, gal ten hansams ir geresnius išpylę turi. Tačiau, kaip jau minėjau mieste menkas malonumas.

Šį joninių savaitgalį plaukiau su kompanija baidarėmis upe Jūra. Rekomenduoju visiems be išimčių. Upė smagi, nuotykių daug. Ypač, kol išmokom su drauges pusbroliu naudotis irklais. Pirmas dešimt minučių sukomės ratais ir grožėjomės abiem krantais. Buvo tiek įdomu, kad vis nuo vieno kranto iki kito buvome upės plukdomi. Kol kaip jau minėjau išmokome irkluoti. Tuomet mes vis įrėmės intenyviai, vingiais plaukiodami po upę, iki kol išmokome irklu stabdyti. Tiesa, po pirmųju 15 minučių mudu ir kojas sušlapome, nes įplaukę į akmenis, tiksliau pasikabine ant jų seklumoje, nemokėjome neišlipę iš baidarės plaukti toliau. O kol išmokome atstūmimo irklais paslapčių… Dar vėliau išmokome nusiristi nuo akmenų vien muistymosi baidarėje pagalba. Ir galop valdėme baidarę lyg seni irstytojai.

Kviečiu visus įkruyzą baidarėmis Jūros upe :) sako kad ja keliauti smagiau negu Minija, nes Minijoje monotoniška - gilu, nėra akmenų…

Tai visus jus su vasarvydžiu.

Rodyk draugams