BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

:) klimpstu iki ausų, mieliau būtų iklimpti dviese.

Tai čia juokingiausias vasaros įvykis… O šiaip tai su tuo kolega susidraugavau :) jaučiuosi lyg ant vienos smėlio dėžės augę būtume. Galim kalbėtis apie viską. Ai tiesa, yra prikibęs, kad pereičiau i Neringą dirbt. Aš jam įtai atsakiau, kad yra viena priežąstis dėl kurios neisiu. - Kokia? Gal aš? - patenkintas, kaip rublis klausia Odisėjas. - Taip -Tu, - be jokiu slaptų minčių jam sakau, - nes pas tave tokie duomenys, kad matydama kiekvieną dieną galiu tave ir įsimylėt. O vat to ir nenoriu. (na paskutinį sakinį kažkaip kitaip suformulavau, tačiau mintis ta pati). - Aš tau draugą surasiu, - išberia Odisėjas. Gaila neatsimenu koks jo veidas buvo, kai jam pasakiau tuos kozernus sakinius. Neužfiksavau. O su juo tą mėnesį praleidom daug laiko. Pietaudavom kartu, darbus dirbdavom kartu, nes pagal darbo specifiką, po vieną jų nelabai nudirbsi. Aš jam pamelavau, aš juo susižavėjau pirmosiomis dienomis. Ir jau dviem savaitem iki darbu pabaigos aš jau žinojau, kad jo ilgėsiuosi… Oi silpna aš meilei moteris… Beje aš kai paskambinu klausiu ar jie manęs pasiilgo, o kai paskambina, klausia ar aš jų pasiilgau. Ir vėl Žavingoji pradėjo klimpti ten kur visi nori būti įklimpę iki ausų, bet įklimpti juk smagiau dviese? Argi netaip? (Mums patinka panaši muzika.) Kaip gera turėti draugą. P.S. Beje prieš savaitę ar dvi iki to pokalbio prašė, kad jam draugę surasčiau. Įdomu kaip tai gausis? Kada jam neabejinga moteris ieškos jam savo draugių rate antros pusės? Aš jam sakiau, kad aš labiau linkusi į mainus, t.y. tada jis man draugą turės surasti. Sakė draugo nelabai pavyks surasti, nes laisvų neturi. Na ką teks galvoti “atsitiktinius” pasimatymus su mano draugėmis ir pažįstamomis merginomis. Papasakosiu kas gausis. Gražaus Jums rudens…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “:) klimpstu iki ausų, mieliau būtų iklimpti dviese.”

 1.   linoreta rašo:

  Aš tai pasakyčiau, kad draugę jau radau, ji štai prieš tave :))) Gal tai užuomina, kad jis nori bendrauti su tavimi toliau. Na o jeigu ne, tada anot mano Dalkos, jam reikėtų sugirdyti butelį aliejaus :)))

 2.   Varle Karaliene rašo:

  Na, galas ji zino. Po puikios saviapgaules su zviaakiu, tai as jau nieko apie vyru kuno kalba ir neverbalinius zenklus nebezinau.
  Kad yra abipuse simpatija, tai faktas. O kas toliau lai laikas rodo ka jis gali. O laikas ir atstumas yra visagalis :)
  Sutarem alu gerdami ir girdint Ovidijai (vardas pakeistas), kad busim draugai :) (tai buvo mano darbo pabaigoje) Gal tik tiek :) Kaip draugas tai labai nuostabus zmogus. Kadangi Lietuva mazyte, tai apie ji daug ka jau zinau. Jokia antra puse mano ar jo tokios draugystes nesuprastu :) Niekas nesupranta vyro ir moters draugystes. O beje ar ji imanoma?
  Linoreta o ka tas aliejus padaro? Koks poveikis?

 3.   linoreta rašo:

  Kartą mes su Dalka atostogavom Melnaragėj. Buvo vargo laikai ir šaldytuvas visiems poilsiautojams buvo bendras. Taigi einu aš pro bendrą šaldytuvą, atsidarau dureles ir žiūriu apačioje pusiau nugertas limonado ”Buratinas ” butelis. Taip užsimaniau ir nekreipdama dėmesio į ligų pavojų, iš kakliuko patraukiau…Burnoje atsidūrė didžiausia iki tol ragauta šlykštynė - nerafinuotas tarybinis saulėgrąžų aliejus… Ilgai spjaudžiausi, keikiau apgavikus ir save už ilgapirštiškumą.
  O tada grįžau į kambarį. Dalkai nieko nesakiau, pasigėdijau. Išėjo Dalka į virtuvę. Grįžo spjaudydamasi:
  - Na žinai, kaimynai ir šūdžiai, į ”Buratino” butelį aliejaus pripylė!!!!
  Žinok tiek žvengėm :DDDDD

 4.   atfatf rašo:

  Hmz, gal geriau vyno sugertum :) O tai nuo aliejaus nebent vidurius paleis, o tada apie meilę sunku suokti :) O vyno išgėrus ir šiaip pasimato kas per žmogus. Va, aš po baliaus ką tik. Du be galo inteleigentiški žmonės (blaivūs), o išgėrę kumščiais svaidosi. Vat, kaip. Mane tai prie mergų traukia išgėrus. Ai, ir neišgėrus irgi :) O šiaip išgėrus galiam kalbėti laisviau, apsimetant kad tai alkoholis liežuvį atrišo, o vėliau galima išsiginti, kad nepameni, jei ne ten nueis :) O jei, ten, tada pameni ir dar kaip pameni :)

 5.   atfatf rašo:

  Ai, beje, facebooke tavo fotkę mačiau :) Nu nebloga nebloga :))))

Rašyk komentarą