BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Norim blynų ir kavos

Labi, mano mieli, taigi jeigu blynai nemaišyti prašom pinigus krapštyti… :) Oi kiek aš prisikepiau blynų… Cielą 100. Rimtai. Kad tik Jūs persirengę kanapiniais, čigonėm ir kitais užgavienių herojais atvyktumėt. Hmmm. Šaiaip aš sau pasižadėjau iškept blynų ir pavaišint savo kolegas :) Plušau prie keptuvės visą vakarą. Nuo 21:30 val. iki pat 00:50 val. Tikiuosi, tai taip pat džiugins kaip pernykštė valentino dienos staigmena :) Beje, pabaigiau Alfą kursą. Buvo faina. Tiek faina, kad likau studijuoti katekizmo. Beje, kai prisėdau dalintis nuotaikomis apie kepamus blynus, maniau , kad kraustausi iš proto. Nes kažkur girdėjosi ši daina. Taigi pravėriau langą, kad įsitikinti jog galva perkaito nuo keptuvės garų. Bet, deja, deja… Galva neperkaito. Kaimynai ištiesų klausėsi šios dainos. Nors galvojau, kad ši daina išskirtinai kalėdinė. Bet kai perklausiau ją pati supratau, kad puikiai tinka ir Valentino dienai. Buvau išgirtajame kine “Valentinas vienas”. Hm. Kažkoks neiškepęs… Kai kurių personažų atlikėjai, sunkiai įsigyveno į vaidmenį. Labai jau nenauraliai… Bet kas nedirba - tas neklysta. Tik gaila, kad kaina kaip už gerą daiktą. Atsimenat, mano kaimynai čia sielėjausi apie toki Odisėją… Kvėšos tie vyrai. Turi mergą, o kitos moters prašo mergą surast. O aš apakinta jo žavesio ir patikėjau. Tik žinot smagu. Su amžiumi greičiau prabundu iš rožinių svajonių. Nors, oi kaip sunkiai reikėjo ieškoti ženklų. Bet kol pati nesusipratau, aplinkiniai manęs nesiryžo budinti. Nors už tokius bajerius, jam atsirūgs. Kad ir kaip save tramdau, tačiau toks dvišakas gyvatės liežuvėlis vis taikosi jam įkąsti. vis įgeliu progai pasitaikius. Nes nemoku atleisti pajuokos. Galiu atleisti viską, bet tik ne tada kai išmanęs piktai šaiposi viešai arba sąlyginai viešai. Darau pažangą, vienatvės kurse. Ištikrųjų mėgaujuosi. Galiu eiti į susibūrimus viena. TIk į klubus kol kas viena nevaikštau. Nes ten nesaugu. Gerai, savo nuotykius baigsiu Tankiuko nuotykių apžvalga. Mano gražuolis Tankiukas, aną savaitę ar iš mandrumo, ar iš lengvo piktumo, kad visa nusikalusi po užsiėmimų “štanginiame” sporto klube į jį nekreipiau dėmesio, padalino į dvi dalis mano telefono pakrovėją. O šį vakąrą matyt ir nelabai patenkintas, kad maigau klaviatūrą, pradėjo rodyti savo dar niekam nematytą talentą, vaikščioti užuolaidom. Visas persegiau iš naujo. :) Jei ne naktis, būčiau kvatojusi ir neribojusi juoko… O puikiam rytui daina. O jei dar galėtumėte parašyti, kokią normalesnę nuorodą tai dainai ir dar netaip užmiksuotai pasikalusyt… na su artėjančiomis šventėmis. Mylėkite, ne tik per Valentynkę. P.S. Pastabos dėl rašybos klaidų laukiamos. Labai jau norėjau išsikalbėti ir labai skubėjau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Norim blynų ir kavos”

 1.   atfatf rašo:

  Beprotis tas Odisėjas. Šitokią gražuolę (na, ta nauja nuotrauka fb žiauriai graži :) ) kaip tu paleisti. Bet tai 100 blynų. Eina sau. Faina dėl Alfa kurso :) Va, gal kur padiskutuosim, kur man neaišku bus. Na, niekaip nesuprantu, tokia graži mergina ir viena. Ten gal pas jus vyrų nėra? Atvaryk pas mus į vln :)

 2.   Mylimoji rašo:

  Na del Odisejo mentaliniu gabumu, tai be kometaru… Kas lemia mano vienisuma tai turbut likims. Ir nuo jo nepabegsiu. Visada mylinti, ir visada vienisa. Dar atkreipaiu kada demesi, kad daznai bunu trecia…
  O del Alfa kurso tai klausk nesivarzyk :) el. pasta zinai :)

 3.   atfatf rašo:

  Dėl likimo tai kaip čia pasakyti. Jei baigei Alfa kursą, tai prietarais gal nebetiki :) Mes esam savo likimo kailiai. Na, ok, sakykim su Dievo planu ir kvietimu, bet mes vis tiek esam laisvi rinktis.
  Ai, aš ne tiek dėl pačio Alfa kurso, kiek šiaip visokių klausimų, dėl biblijos pvz.. Na, jie nėra tokie slapti, kad el. paštu siųsčiau. Parašysiu blog’e, daugiau galvų perskaitys, daugiau minčių. Va, kaip tik šiendien keleta ištraukų iš biblijos ištraukiau. Bet, jei kils slaptų :) klausimų, tai rašysiu :) O tu paklausk po to pas kokį nors teologą :) Man pas maniški pažįstamą tokių durnų klausimų nelabai norisi klausti :) O tu gali ramiai klausti, sakyk vienas pažįstamas uždavė tokį klausimą, o tau ir įdomu pasidarė :) Kaip ten pagal teologiją :)

 4.   Ziezula rašo:

  Na, as zinau, tai, kad matyt santuokai nesubrendau, tai horizonte nieko tinkamo ir netasiranda :)

Rašyk komentarą