BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

P.S.

Vis dar galvoju ir šypsausi atsiminusi baidares. Ir šypsausi, šypsausi. Nes pačioj pradžioj buvau ir jaučiausi tokia bejėgė. Nes niekaip nesisekė valdyt tą daiktą. Ir vualia - pavyko. Dažnai man taip nutinka gyvenime. Imesta lyg į vandenį muistausi, irstausi ir galop viskas buna gerai. O šiaip kartais su kolegomis būname išsiblaškę, ypač rytais. Vieną rytą atlėkusi dviračiu pasijungiau lygintuvą ir laukiu laukiu… O jis nekaista. Jis beje toks senovinis tarybinis. Kolegai sakau, “Šakutė kaista, o lygintuvas - ne” . Kolega iš kito kabineto “Rozetė, kalta”. Aš iškėliau teoriją, kad “šakutę” reikia tvarkyti. Kolega buvo atsukęs ir ištyręs kas ten. O ten viskas gerai. Na taip ir palieka. Po valandėlės žiuriu, kad lygintuvas man negalėjo kaist, nes šildytuvą pajungus buvau. Tiesa šildytuvas ir toks prieštvaninis… Juokėmės visi :D O vat vienas kolega, jis truputi bajeristas. Esu kažkada pasakokusi apie jo komplimentus. Jis manęs nesiliauja stebinti. Paskutinis bajeris, kažkokio pokalbio būryje metu (buvau viena moteris ir trys vyrai) žavusis komplimentų meistras skėlė: “Kažin, kaip tu atrodysi pražilusi?..” Aš ką? Aš “Pražilusi aš atrodysiu, kaip pražilusi”. Pasirodo jam ramybės neduoda ir tai ar aš dažau plaukus ar nedažau. Pasirodo, jam sunku patikėti, kad mano plaukų spalva natūrali - ot keistuolis… Rūpinasi, kad darbymetį praleisčiau, kuo mažiau dirbdama… Faina žinoma. Tik bijau kažko, gal priprasti? Labiau bijau įsimylėti… P.S. Tebuvo vienas vienintelis spam’o komentaras ir jį trindama sugebėjau ištrinti 19 normalių komentarų. Be žodžių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “P.S.”

 1.   atfatf rašo:

  Va, kur dingo mano komentarai :) Be žodžių :) O aš jau galvojau, kad čia mane užblokavai, kai pradėjau rašyti, kad mokytojos seksi :)

 2.   s-j rašo:

  negaliu atf bloge skelbt- tai pacios smalsuma malsinant idesiu nuoroda- http://anomalija.lt/2012/04/reinkarnacijos-teorija/

  viena kas mane keistai nuteikia, kad po straipsniu nera pavardes. bet kadangi anksciau as zinojau is kitu saltiniu tai labai panasu, kad ne is pirsto lauzta.

 3.   atfatf rašo:

  Nelabai supratau, kodėl pas mane negali skelbti, bet tiek to, galima ir iš čia nueiti paskaityti :)

Rašyk komentarą