BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasarvydžio sutiktuvės

Vasara - kelionių metas… Tai aš ir keliauju su rateliu (dviračiu) darban. :)

Ką galiu pasakyti apie Klaipėdos pritaikymą dviratininkams. O gi tai, kad to pritaikymo nėra. Išsiklaipiusios takų pytelės, visokie kelio ženklai, sustatyti, taip, kaip statymo dieną sušvietė saulė. Na, link jūros nevažiavau, gal ten hansams ir geresnius išpylę turi. Tačiau, kaip jau minėjau mieste menkas malonumas.

Šį joninių savaitgalį plaukiau su kompanija baidarėmis upe Jūra. Rekomenduoju visiems be išimčių. Upė smagi, nuotykių daug. Ypač, kol išmokom su drauges pusbroliu naudotis irklais. Pirmas dešimt minučių sukomės ratais ir grožėjomės abiem krantais. Buvo tiek įdomu, kad vis nuo vieno kranto iki kito buvome upės plukdomi. Kol kaip jau minėjau išmokome irkluoti. Tuomet mes vis įrėmės intenyviai, vingiais plaukiodami po upę, iki kol išmokome irklu stabdyti. Tiesa, po pirmųju 15 minučių mudu ir kojas sušlapome, nes įplaukę į akmenis, tiksliau pasikabine ant jų seklumoje, nemokėjome neišlipę iš baidarės plaukti toliau. O kol išmokome atstūmimo irklais paslapčių… Dar vėliau išmokome nusiristi nuo akmenų vien muistymosi baidarėje pagalba. Ir galop valdėme baidarę lyg seni irstytojai.

Kviečiu visus įkruyzą baidarėmis Jūros upe :) sako kad ja keliauti smagiau negu Minija, nes Minijoje monotoniška - gilu, nėra akmenų…

Tai visus jus su vasarvydžiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Vasarvydžio sutiktuvės”

  1.   Andrius rašo:

    Smagu. Būtinai kada reikės išmėginti, progai pasitaikius :)

  2.   Kaukas rašo:

    Kažkada lydekas gaudžiau Jūroje.

  3.   atfatf rašo:

    Na, pa sjsu bent Hansų yra, bent prie jūros taksu padaro. Tiesa ir pas mus centre yra neblogi, bet šiaip liūdnoka bendra situacija. O Jūra reiks kada nors paplaukioti :)

Rašyk komentarą