BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trumpai

Žydi liepos. Man jų kvapas patys kvapniausi kvepalai. Kiekvieną kart įkvepian atsimenu savo įraša Liepos skaitiniai. Ir daina tokia ten labai labai.
Atlieku tarsi metų, širdies metų inventorizaciją.
2008 m. liepą- savęs nepažįstanti idealistė. Aikštinga, darbšti, nuolat įsimylinti. Tai vasara iki pažinties su vyru - užauginusiu manyje moterį, kuri pažįsta save tiek gerai, kad į panašias aferas niekada nesileis, prieš tai žmogaus neįspėjus. Nes tai kas nutiko kartą, nutiks ir antrą kartą. O žinia žmonės linkę kartotis.
2009 liepą manes bloge nebuvo - mokiausi būti slapta gedžiamąja. Augo sparnai, kuriais skalndžiau įsimylėjėlių soduose :)
2010 - jaučiausi keistai, lyg apvagiama. Didžiausias vagis artimojo tiesos nesakymas.
2011 liepa turėjau tiek kurybinio potencialo. Jaučiaus labai mylima. Tiesiog žinojau.
Kažkada rašiau apie meilės įtaką asmenų būklei. “Ape katinukus ir džiugesį\.
2012 liepa, esu lygia ta pati mergiotė iš 2008, tik baigusdar vieną gyvenimo klasę, purinti pamokų rinkinį. Vienas pamokas tik supratusi, kitas - išmokusi.

http://www.youtube.com/watch?v=5E-e8LdGDl4
(Sinead O’Connor, I Guess The Lord Must be in New York City)

P.S. Mano kurybinės galios žydi tik įsimylėjus ir truputeli kankinantis, kad nieko pakeist negaliu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Trumpai”

  1.   inas rašo:

    Manau, visų galios taip žydi (labai man šis išsireiškimas…). Aš panašiai inventa ( o ? )rizuoju (koks siaubingai sunkus žodis) rudens metą…:).

  2.   atfatf rašo:

    O man tai džiugu, kad grįžai prie “nuolat įsimylinti”. Gyvenimas gražus :) Daugiau žiūrėk savęs. Daugaiu džiaukis gyvenimu. O ten kad kažkokie vyrai keisti, tai jų problemos - žiūrėk savęs. Mylėk :)

Rašyk komentarą