BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trys :)

Praėjo tik trys mėnesiai, kai rašiau :)

kai kalbėjausi su jumis… O praėjo tiek daug visko, visko. Tečiui vežys. III stadija. Prostata. Dabar lyg kažką ir kalba apie operaciją. Sunkaus charakterio žemaitis. Mamai vis dar negyja koja. Sesė, kaip visuomet meniškai arogantiška, nors gyvenam po vienu stogu - atsimenai, kai bėda. Draugės… Jo viena tik džiaugiasi, kad ne ji viena senmergė ir vis primena, kaip jaudinasi, kad Varlė ko nerastų. O kita savo žavesį nukreipe į varlės brolį. O varlei tai, oi kaip nepatinka. :) Varlės brolis, krito akyse, pareiškęs “juodo darbo Lietuvoje nedirbsiu”. Gal sakau, man dėl to sekėsi, kad norėjau dirbt ir galėjau dirbt bet ką… Ai kas žino. Nepratus aš prie dėmesio. Tikrai. Kažkas sakė, kad moteris jei jai parodo dėmesi mano, kad flirtuoja… Na ir ka :) tai tikrai nemelas :) Negaliu iš galvos išmest komplimentų meistro. Bveik susižavėjau kitu -  tik bėdelė :) tas kitas ir užimtas. feee. Tada per mano drąsumą - mane pakvietė į pasimatymą (nei komplimntų meistras, nei tas kitas, tiesiog šiaip meužmtas bernas)… Ir vualia - nieko :) nes aš nepatikau. O kaip per gyvenau prieš jį… Kad nesusišikt ir bac :) matyt susisišikau :D Per 2 metus tai buvo 6-asis pirmasis pasimatymas. Ir norėjau, kad šis pirmasis pasimatymas nebūtų paskutinis. Bet ne visi norai pilodisi. Kaip aš išsigastu pamačiusi komplimentų meistro žmoną… Nežinau, mes nieko nedarėm ir neketinom… Ir net akyse tokių ketinimų nesu perskaičiusi.  Aš net fb pridrauginau, kad išlaikyčiau atstumą su juo.. Taip, aš stengiuosi man patinkančių užimtų vyrų drauges, žmonas padaryti savo rato žmonėmis. Todėl, kad tai padeda man išlikti normalia mergina, o ne tapti barakuda arba tiesiog netapti tuo ko NENORIU tapt. Tapau tylene kvatokle - visgi kolektyvo ste*va padare savo… :) Tampu katalike. Ne ne ta praktikuojančia, kur tikn per šventes lankosi. O ta rimtąja. Taip, kad V ir kitos užimtų vyrų žmonos gali būti ramios dėl mano kėslų :) vilioti jų vyrus - tai nei mano individualios moralės, nei mano krikščionės katalikės interesas. Aš į jų vyrus iš vis interesų neturiu. Beje, pernai aš tą Odisėją džiaugiausi sutikusi, galėjau jį nevaržydama savęs mylėti, nes jis juk buvo neužimtas :) na apie užimtumą sužinojau vėliau ir pykau iš tikro ne ant jo, o ant savęs, kad leidausi suklaidinama :) Daugiau nieko linksmesnio nepamenu gailiuosi, kad senai rašiau, laukiu jūsų komentarų :)   P.S. laimėjau viename konkurse, apskityje :) antrą vietą. O respublikiniame esu nugalėtoja “gudručių” rungtyje. :) Neveltui “AUDIS” vadino išmintingąja ;)

Ši dainos versija džiugesnė, beje žiūriu “Tūkstantį ir vieną naktį” :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Trys :)”

 1.   Mylimoji rašo:

  http://www.youtube.com/watch?v=xo4jgscKgvY
  :)

 2.   Pieštukėlis rašo:

  Oh kiek visko daug Tavy gyvenime vyksta. :) Džiugu, kad vėl sugrįžai į blogo platybes, Tavęs čia labai trūko… :)

 3.   atfatf rašo:

  Užjaučiu dėl tėčio. Bet toks jau tas gyvenimas. O šiaip dabar medicina tikrai toli pažengusi, gal dar viskas bus gerai.
  Dėl pasimatymų. O gal vaikščiok dažniau ir mažiau tikėkis. Praeis noras nesusišikti. Atsipalaiduosi, lengviau flirtuosi ir tada eis kaip viskas sviestu patepta. O ir šiaip vyrai nedrąsūs šiais laikais. Nebijok imtis iniciatyvos. Aišku, man dabar lengva žarstyti patarimus, kai ne pačiam reikia eiti į pasimatymus :)
  Ai, ir sveika sugrįžus. Ir dėl katalikybės. Žmonai sakau, davai, varom vasaros pabaigoje į Šiluvą. Eik, tu. Gal valandą putojosi :) Sektantu vadino ir panašiai :) Ai, nepamiršk, kad katalikams Dievas rekomenduoja seksą :) Tiesa, lyg tik santuokoje, nors aš dėl to nesu labai tikras :) Ai, ir man labiau patinka save vadinti ne kataliku, o krikščioniu. Tame daug politikos įžiūriu. Dabar klausausi vienas paskaitas, baigsiu parašysiu, man labai patinka - pradeda nuo neandartaliečio ir dar seniau :)
  Ir sveikinu su kažkokiu laimėjimu :)

Rašyk komentarą