BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyskupas Genadijus Linas Vodopjanovas OFM

Sveiki, šį šeštadienį Kretingoje dalyvavau renginyje, kokiame galbūt nebeteks dalyvauti kadanors ateityje.
Dalyvavau vyskupo konsekracijos apeigose.
“Š. m. vasario 11-ąją popiežius Benediktas XVI Telšių vyskupu augziliaru nominavo Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šventojo Kazimiero provincijos viceministrą br. kun. G. Vodopjanovą, OFM” (citata iš www.ve.lt)
Įspūdis geras. Visuomet galvojau, kad pirmojo įspūdžio sekundės - yra pačios informatyviausios.
Kokią informaciją gavau šį kartą - vyskupas Linas šiltas bendraujantis žmogus, labai giedrų akių. Kai jis šypsosi jos pasislepia mažuose plyšėliuose. Man tai geras ženklas. Nes mano gyvenimo patritis rodo, kad žmogus kuris laimės akimirką užsimerkia (na kaip su vysk. Lino šypsena) jis negali net galvoti ką nors blogo.
Buvo labai graži šventė. Jei ne mūsų tėtis mes su sese, gal net nebūtumėmė sugalvojusios, kad reikia važiuoti :) Jaučiuosi truputi prisilietusi prie istorijos. Naujajį vyskupą nupaparacinau :) tikuosi nieko blogo nepadariau :)

Jo tikrasis vardas yra Genadijus, o Linas yra vienuoliškas vardas. Bernardinuose yra keletas straipsnių. O jei pasirinksite nuorodą kuria įkėliau, tai ten pamatysite jauną vyskupą. Tikras Linukas ten, kur su savo močiute. Padykes vaikas atrodo :)
Vat tokių akių sąvininkas tikrai nedarys gėdos dvasiškių luomui :) Manau net ir dabar sielos gelmėj jis yra toks pat jaunas valiūkas, šelmis :) tačiau kaip jau sakiau jo akys kai šypsosji tėra tik maži plyšeliai. Taip, taip, taip! Net už mano nugaros buvusios vilnietės ar tai kaunietės (nes kalbėjo apie troleibusus) aikčiojo “koks gražus”. Tiesa. Kas teisybė, tas nemelas. Fiziškai patrauklus, jei jau taip suvulgarintų kas. Tačiau, kaip ir sakiau dvasios grožis spindi pas jį akyse :) nesinori jo vadinti eminencija :) norisi vadinti Linu, arba Linuku :) Na jei kada teks kreiptis oficialiai, niekur nedingsiu ir kreipsiuosi Jūsų Eminencija. O neoficialiai - vargu ar sutiksiu kada :)
Jis yra Telšių vyskupo Jono Borutos pagalbininkas :) Hmmm, J. Boruta toks savotiškas biški. Jo velykų sveikinimai, užima laikraščio puslapio plotą :) Manau ir jo kalba šeštadienį (2012-04-14) būtų trukusi apie 30 min. mažiausiai, tačiau kažkas jį nuplojo. Kaip nuplojo - paprastai - tiesiog ovacijos buvo :) manau, jei kažkas nebūtų sugalvoję ploti, būtume vakaro sulaukę :)
Tikrai mane pakylėjo renginys.
Tiesa internautams jau užkliuvo jo pavardė… Bet kai pamatai koks tai žmogus pavardė lieka kokiam 10-am plane.
P.S. Ziezula.blogas.lt anonsas:
kitame įraše - šūstras fotoaparatas su įrodymais.
Gražios jums savaitės :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (10) | “Vyskupas Genadijus Linas Vodopjanovas OFM”

 1.   atfatf rašo:

  Kiek aš žinau tai yra tam tikras rekordas, jis jauniausias vyskupas ar tai Europoje ar tai net pasaulyje. O pavardė ir man užkliuvo. Bet tai Vodopjanovas, o ne Vodkapjanovas. Vanduo turi gilią simboliką. O sudominai, man kažkaip vyskupai tokie truputį, na, kaip ir rašei apie Borutą :) Šaunu, kad bus normalus :)

 2.   Varlė Karalienė rašo:

  Na, smagu kad sudominau :) Taciau nereikia pamirsti, kad geriems zmonems gyventi yra sunku :)
  Matai, Atfatf, internetiniams runkeliams, kliuva jo pavarde. Pyppppp, matai nacionalistai atsirado…. Oi negaliu…

  Dar neitema, atsimeni, kaip visi lietuviai pasipiktino, kad juos V. Lanzbergis (na nesunus) pavadino runkeliais. Bet, kad nepamelavo tai faktas. Nes koki mesla ziniasklaida bepila,tautieciai, kad bujoja, kad putoja :)
  Dristu teigti, kad neapsiriko mus runkeliais isvadines.

 3.   atfatf rašo:

  Dėl runkelių :)
  Bet aš ne apie tai. Kad jau tu pasigyrei, jog buvai susitikime su vyskupu, tai aš ir nebegaliu iškentėtti nepasigyręs - aš varau į susitikimą su popiežiumi. Rimtai, jau avansą už kelionę sumokėjau :)

 4.   Varle Karaliene (Sa) :) rašo:

  As tik gyriausi kad buvau koinsekracijos sventeje, o ne susitikime su vyskupu :p
  Tai smagu, kad vyksi i Roma.

 5.   inas rašo:

  Galėtų šį įrašą, kaip straipsniuką į laikraštį įdėti, juk taip smagiai įvykį nupasakojai, žmonės suprastį, mielai perskaitytų ir tarpusavy galvom palinguotų… :)
  O tas akių primerkimas tinkamu momentu - įdomus pastebėjimas. Net susimąsčiaukokius signalus manosios tokiu atveju rodo? :))

 6.   Varlė Karalienė rašo:

  Inai, nusisypsok man ir pasakysiu ;) :D

  jo jo imsiu ir atskleisiu placiajai visuomenei savo mazojo slaptojo kampelio plepalus :) nain, no, net, ne niekada :)

  Beje irasas apie fotoaparatus ir ju galimybes bus ateityje :) netolimoje :)

 7.   inas rašo:

  Ne apie fotikus aš, apie mirksėjimą… :) O aš gal pirma slaptumoje pasirepetuosiu, o paskui ir į viešumą galima… :)

 8.   Varlė Karalienė rašo:

  Inai, ne viesai, o man asmeniskai - gali kaaa :)
  ir niekam nesakysiu kaip atrodai kai sypsaisi ar dziaugiesi ;)

 9.   Bernadeta rašo:

  Bet toks nieko vyskupėlis:) Ir papasakojai įdomiai.
  O iš Atf (tai slapukas, aš tą pačią minutę būčiau pasigyrusi:) lauksim išsamios ataskaitos po kelionės ;)

 10.   atfatf rašo:

  Bernadeta, o jei kas nors nesigaus :) Beje, ne į Romą, o šiek tiek arčiau ir aišku būsiu tūkstantinėje minioje, t.y. norėtusi, kad priimtu asmeniškai Vatikane, bet deja, teks pasitenkinti minioje :) Ok, imsiu ir aš fotoaparatą, bandysiu kažką :)

Rašyk komentarą